התיבה להודעות, שאלות ובקשות

תודה על פנייתך - אשוב אליך בהקדם!

Orange_LIAT.png

צרו קשר

אנחנו פה בשבילכם, לכל שאלה ובקשה,

צרו איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם.

hello@lalabite.com

|  054-4776855

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

  • Instagram
  • Facebook

שאלות ותשובות

האם מוצרי lalabite בטוחים לאלרגיים למזון?


עבורנו שחיים לצד (או עם) אלרגיה מסכנת חיים למזון, תמיד קיים חשש כאשר אנחנו מתנסים במזון חדש. מוצרי lalabite נמכרים בישראל ומדינות אחרות כבר שנים רבות באופן בטוח לאנשים עם אלרגיות מזון.

  1. למפעל בו מיוצר lalabite לא נכנסים האלרגנים הבאים: אגוזים, בוטנים, שומשום, גלוטן וביצים.
  2. במפעל ישנם גם מוצרים המכילים חלב וסויה, וקיימת הפרדה מוחלטת בקווי הייצור בהם מיוצרים מוצרים אלו, למוצרי lalabite ללא חלב וללא סויה.
  3. חומרי הגלם בהם משתמשים לייצור מוצרי lalabite אינם מכילים חלב, אגוזים, בוטנים, שומשום, ביצים ואלרגנים נוספים והם נבדקים במעבדות מוסמכות כדי לוודא שהם אכן אינם מכילים אלרגנים אלו בטרם הגעתם למפעל.
  4. אנו מקפידים על סימון תוויות בהתאם לחוק סימון המזון.
חשוב לדעת כי אופן הבדיקה הקיים כיום במעבדות מוסמכות לבדיקת אלרגנים, אינו מאפשר זיהוי של 0 מוחלט של האלרגן. פשוט לא קיים דבר כזה. ישנן רמות שונות של איתור, התלויות בסוג האלרגן ויכול להיות, למרות כל אמצעי הזהירות בהם אנו נוקטים, לשאריות מזעריות ביותר (פחות מ 2.5 PPM בחלק מהמקרים). לכן, אנו מזמינים אתכם לבדוק ולשאול ממליצים להתייעץ עם רופא ולנקוט בכל אמצעי הזהירות בהם אתם נוקטים כאשר אתם אוכלים מזון חדש ולפנות אלינו בכל שאלה שמתעוררת.




מה ההבדל בין "פרווה" למוצר הבטוח לאנשים עם אלרגיה לחלב?


מוצר אשר מבחינת ההכשר ההלכתי שלו מוגדר "פרווה" אינו בהכרח מתאים לאנשים עם אלרגיה לחלב, רגישות ללקטוז, או לטבעונים הרוצים לוודא ב- 100% שהמזון נקי ממוצרים מן החי. בשל אופן תהליך ייצור השוקולד, יכול להיות מצב במוצרים מסוימים בהם הלכתית השוקולד ייחשב "פרווה", אבל עלולות להישאר במכונות הייצור, כמויות מזעריות ביותר של חלב ולכן מבחינת רכיבים אלרגניים מעדיפים המפעלים שלא לקחת סיכון ולהגדירם כחלביים, או לסמן שהמוצר יוצר על גבי פס חלבי ועלול להכיל חלב. חשוב לזכור, מוצר "פרווה" אשר ייצרו אותו על קו חלבי, ומסומן "עלול להכיל חלב", עלול לגרום לתגובה אלרגית. ולכן יש תמיד לקרוא היטב את רשימת הרכיבים והאלרגנים ולא את סמל הכשרות. Lalabite בהכשר "פרווה" מטעם רבנות פינלנד אינו מכיל חלב ומיוצר במכונות וציוד נקיים לגמרי מחלב.




מדוע לחלק מן המוצרים קוראים "ממתק בטעם שוקולד" ולא שוקולד?


למוצרי מזון רבים בישראל יש תקן הקובע את המרכיבים והמאפיינים שלו, כך גם לשוקולד. ע"פ התקינה, כאשר מוסיפים למוצקי / מסת קקאו מרכיבים שמחליפים חלב, לרבות אבקת אורז, לא ניתן לכנות את המוצר שוקולד. במוצרי lalabite – 46% מוצקי קקאו, ישנה תוספת של אבקת אורז כדי להעניק טעם "חלבי" נפלא ועל כן נקראים ממתק בטעם שוקולד. בחיי שאם לא הייתם יודעים שאין שם חלב, לא הייתם מאמינים! הוא עד כדי כך טוב!




האם lalabite טבעוני?


כן! Lalabite נושא תו ויגן פרנדלי מיוצר רק עם מרכיבים שאינם מן החי, על קו נקי לחלוטין, שלא יוצר בו שוקולד חלבי.




האם lalabite אורגני?


שוקולד "חלב" 46% באריזת טבלה ואריזה אישית, וכן שוקולד "חלב"- פטל 46% הנם אורגניים וממקור סחר הוגן.




מה הכשרות של lalabite ?


כשר – פרווה רבנות פינלנד ובאישור הרבנות הראשית.